Kategórie

Navštívené produkty

Versele Laga Chinchilla & Degu Complete - pre činčily a osmáky 500g

7205-461255

100% extrudované jednozložkové krmivo pre činčily a osmáky degu. Obsahuje pridané živočíšne bielkoviny, ktoré uľahčujú trávenie a vstrebávanie živín.

Viac detailov

6,99 €

0.51 kg

Kompletné krmivo pre činčily a osmaky degu. Krmivo Chinchilla Complete zabezpečuje tieto funkcie:

* Dental Care (starostlivosť o chrup) - U činčíl sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne sa jedná o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislé rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Chinchilla Complete je dosiahnuté maximálneho prežúvania, obrusu zubov a zdravé ústnej dutiny.

* Fresh Vegetables (čerstvá zelenina) - Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robia z Chinchilla Complete krmivo pre činčily s vysokým stupňom požívateľnosť.

* Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny) - Činčily sú od prírody bylinožravce, ktorí potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Chinchilla Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.

* Low Calorie (nízkokalorické) - Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Vaša činčila si takto udrží ideálnu hmotnosť.

* Florastimul - Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správnej rovnováhy a funkcie čriev.

* Vitamín Plus (vitamíny naviac) - Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika / fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obaja tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C.

Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšie oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.

* Pre Immunity (lepšia imunita) - Pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a ß-karoténu, má pozitívny vplyv na celkovú obranyschopnosť a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Naviac však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

* Optimal Coat (optimálna srsť) - Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách radu Complete podporujú zdravší kožu a lesklejšie srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto je dosiahnuté optimálneho pomeru omega-3 / omega-6 mastných kyselín. * Anti Hairball (proti smotkům) - Vďaka použitie špecifickej prírodnej vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum.

* Odour Control (kontrola pachu) - Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúci z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

Kŕmny návod: v závislosti na veľkosti a veku činčily odporúčame podávať denne 30 až 45 g. Zloženie: vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina (10% mrkva), bielkovinové extrakty, semená (1,5% ľanové semienko), minerálne látky, FOS, výťažok z juky, extrakt z nechtíka. Akostné znaky: proteíny 17%, tuky 3 %, vláknina 20%, popoloviny 7%, vápnik 0,8%, fosfor 0,6%, vitamín A 10000 mj / kg, vitamín D3 1500 mj / kg, vitamín E 30 mg / kg, vitamín C 100 mg / kg, meď ako síran meďnatý 10 mg / kg.

100% extrudované jednozložkové krmivo pre činčily a osmáky degu. Obsahuje pridané živočíšne bielkoviny, ktoré uľahčujú trávenie a vstrebávanie živín.

 

 

Napísať názor

Versele Laga Chinchilla & Degu Complete - pre činčily a osmáky 500g

Versele Laga Chinchilla & Degu Complete - pre činčily a osmáky 500g

100% extrudované jednozložkové krmivo pre činčily a osmáky degu. Obsahuje pridané živočíšne bielkoviny, ktoré uľahčujú trávenie a vstrebávanie živín.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (29)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop