Kategórie

Navštívené produkty

Goji-kustovnica čínska 100g

Goji, známe aj pod názvom kustovnica čínska, je bobuľovité ovocie ktoré obsahuje vitamíny A,B,C,E, minerály, aminokyseliny a vlákninu.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

2,39 €

0.03 kg

Goji - Kustovnica čínska

 

Goji, známe aj pod názvom kustovnica čínska, je bobuľovité ovocie a pestuje sa hlavne v Číne . Bobule Goji sú oranžovo-červenej farby a vyznačujú sa mnohými pozitívnymi vplyvmi na organizmus. Je tomu tak vďaka obsahu mnohých zdraviu prospešných látok, medzi ktoré patria napríklad vitamíny, minerály, aminokyseliny či vláknina.

 Z vitamínov je Goji bohaté hlavne na vitamín A a vitamín C. Tie podporujú fungovanie imunitného systému, metabolizmu či nervového systému, napomáhajú udržiavaniu kože a zraku, či pomáhajú zvyšovať vitalitu zvieratka. Okrem dvoch spomenutých vitamínov sa v goji nachádzajú aj viaceré B vitamíny a vitamín E.

 Čo sa týka minerálov, v Goji nájdete hlavne vápnik a železo. Vápnik je dôležitý pre udržiavanie pevných kostí a zubov, podporuje fungovanie svalov, metabolizmu a tráviacich enzýmov. Železo je dôležité hlavne kvôli jeho podpore tvorby červených krviniek a následného rozvozu kyslíka do všetkých častí tela zvieratka. Takisto podporuje kognitívne funkcie, metabolizmus a fungovanie imunitného systému.

 Aminokyseliny sú organické látky s nezanedbateľnou dôležitosťou pre správne fungovanie organizmu a procesov v ňom. Goji obsahuje až 18 aminokyselín, vrátane všetkých esenciálnych aminokyselín. Okrem toho obsahuje Goji veľké množstvo vlákniny, ktorá je dôležitou súčasťou každej vyváženej stravy.

 Goji patrí nepochybne medzi zdravé bobule s mnohými prínosmi pre zdravie Vášho domáceho miláčika. Obsahuje veľké množstvo prospešných látok, ktoré nám rôznymi spôsobmi pomáhajú. Bobule Goji sú vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií, pretože sa jedná o prirodzenú formu tohto ovocia. 

 Zloženie: 100% kustovnica čínska (lycium chinense)

 Výživové hodnoty na 100g: Energia 1500kJ/358kcal, Bielkoviny 14,4g, Sacharidy 70g (z toho cukry 44,2g), Tuky 1,1g (z toho nasýtené 0,5g), Sodík (soľ): 0,3g

 Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Napísať názor

Goji-kustovnica čínska 100g

Goji-kustovnica čínska 100g

Goji, známe aj pod názvom kustovnica čínska, je bobuľovité ovocie ktoré obsahuje vitamíny A,B,C,E, minerály, aminokyseliny a vlákninu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop