Kategórie

Navštívené produkty

Supreme Science Selective Chinchilla 350 g

OBC006195

Supreme Science Selective Chinchilla - činčila je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre činčily v každom veku.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

2,67 €

-15%

3,15 €

0.35 kg

Supreme Science Selective Chinchilla - činčila je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre činčily v každom veku. Toto monokomponentný extrudované krmivo s identickými kúskami v tvare polmesiaca zaisťuje, že si vaša činčila nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí. Tu máte istotu, že činčila z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jej zdravie a pohodu. Naviac špecifický tvar podporuje pre činčily prirodzené uchopovanie krmiva labkami. 

Vďaka vysokému podielu vlákniny (19%) krmivo pomáha obrusovanie zubov a podporuje rast zdravej črevnej flóry v tráviacom trakte. Obsahuje u činčíl obľúbené bylinky - skorocel a petržlen, ktoré krmivo obsahuje, sú prirodzeným zdrojom vlákniny a zlepšujú chutnosť krmiva. Krmivo je prirodzene chutné, bez pridaného cukru a neobsahuje ani umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné ​​doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia. 

Zloženie: lucernová múčka, šupky zo sójových bôbov, pšenica, sójová múčka, pšeničná múka kŕmna, extrudované struky rohovníka, sušená petržlen, sušený skorocel, dihydrogenfosforečnan vápenatý, soľ, uhličitan vápenatý. 

Nutričné ​​doplnkové látky / kg: vitamín A 15000 IU, vitamín D3 1500 IU, monohydrát síranu železnatého 152mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5mg, pentahydrát síranu meďnatého 20mg, oxid manganatý 38mg, oxid zinočnatý 62mg, seleničitan sodný 0,2 mg. 

Analytické zložky: dusíkaté látky 16%, vláknina 19%, oleje a tuky 3%, popol 7%, vápnik 0,8%, fosfor 0,4% 

Kŕmny návod: Priemerná dospelá činčila denne potrebuje približne 30 - 40g krmiva Supreme Science Selective Chinchilla - činčila. Krmivá radu Supreme Selective možno zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa.

Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode a senu.

Napísať názor

Supreme Science Selective Chinchilla 350 g

Supreme Science Selective Chinchilla 350 g

Supreme Science Selective Chinchilla - činčila je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre činčily v každom veku.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop