Kategórie

Navštívené produkty

Mliečne granule -pelety pre mláďatá a dojčiace matky 1kg,3kg,5kg

Mliečne pelety (granule) vhodné pre mláďatá všetkých druhov zvierat do odstavenia, tesne po odstavení a pre dojčiace matky, s vysokým obsahom vitamínov a minerálov.

Viac detailov

5,99 €

1 kg

  • 1 kg
  • 3 kg
  • 5 kg

Mliečne granule vhodné pre mláďatá do odstavenia, tesne po odstavení a pre dojčiace matky, s vysokým obsahom vitamínov a minerálov, vhodné kombinovať s kŕmnou zmesou

Granulované mlieko pre mláďatá má priaznivý vplyv na životaschopnosť a odolnosť mláďat všetkých druhov zvierat . Dodáva živiny (bielkoviny, tuk, vitamíny a minerálne látky) dôležité pre začiatok života mladých organizmov a upravuje trávenie a obmedzuje riziko zažívacích ťažkostí vďaka výťažkom z rastlín (pomáha proti hnačkám a proti nežiaducim baktériám).  Granulované mlieko pre mláďatá uľahčuje prácu s mláďatami: Veľmi chutné, veľmi energetické a dobre stráviteľné. Mláďatá sa naučia prijímať pevnú potravu a rýchlo zvyšuje sa spotreba krmiva. Dopĺňa vhodným spôsobom vaše vlastné krmivá. 

 "Kŕmiť v pevnom stave (celé pelety) - nerozpúšťa sa ! ! !. " 

Odporúčaná kŕmna dávka je 10% z celkového podávaného množstva krmiva. Zloženie: Sušená srvátka, sušená srvátka s tukom palmojádrovým, sójové bôby lúpané toastované, ovsené vločky tepelne ošetrené, kvasnice pivovarské sušené

 Akostné znaky: Hrubý proteín 20,0% Hrubý tuk 12,0%,Lysin 1,5%,  Fosfor 0,5%, Vápnik 0,5%, Hrubá vláknina 1,7% , Hrubý popol 8,0%, Metionin 0,7%, Vlhkosť 5,0%, Sodík 0,3%

 Doplnkové látky v 1kg: Nutričné ​​doplnkové látky (3.a-vitamíny): vitamín A (E672): 40.000 mj, vitamín D3 (E671): 5.000 mj, vitamín E: 25mg, (3.b-stopové prvky): síran meďnatý pentahydrát ako meď (E4): 8 mg, oxid zinočnatý ako zinok (E6): 73 mg, oxid manganatý ako mangán (E5): 30 mg, uhličitan železnatý ako železo (E1): 49 mg Zootechnické doplnkové látky: (4.b -mikroorganizmy): Enterococcus faecium NCIMB 11 181 (E1708): 1,25x109 CFU

Niektoré typy ako kŕmiť granulovaným mliekom :

Teľatá, žriebätá, kozľatá a jahňatá - napájajte mláďatá mledzivom a potom mliekom alebo mliečnou náhradou. Do samostatnej misky od 5 - 7 dňa života dajte malé množstvo granulovaného mlieka a podľa spotreby množstva zvyšujte. Niekedy je dobré mláďati, ak nechce prijímať granulované mlieko, pomôcť tým, že mu ho podáme rukou priamo do tlamy. To isté platí aj pre klasické krmivo ak o ne mláďa nejaví záujem. Od 20 dňa života miešajte s kŕmnou zmesou.

Prasiatka - pridávajte do misky od 3 - 5 dňa života malé množstvo a zvyšujte až do cca 28 dňa (tj. asi 5 - 7 dní pred odstavením od prasnice). po odstave od prasnice miešajte maximálne 15 - 20% (150 - 200 g / 1 kg) z celkového množstvo krmiva.

Králiky - pridajte do krmiva pre samice cca 100 g / 1 kg krmiva. dodáva kojacej samici živiny pre zvýšenie mlieka. Pred odstavením a po odstavení králičkov ho pridajte tiež malé množstvo (20 - 30 g na vrh a deň) do krmiva. Králiky sa naučia rýchlejšie prijímať krmivo a zároveň sa im upraví trávenie (netrpia toľko hnačkami ani nadúvaním). 

Činčily, morčatá, potkany - pridajte do krmiva pre samice denne 5-10 g do krmiva. dodáva kojacej samici živiny pre zvýšenie mlieka. Pred odstavením a po odstavení mláďat im pridajte malé množstvo 1-3 g na každé mláďa do krmiva. Mláďatka sa naučia rýchlejšie prijímať krmivo a zároveň sa im upraví trávenie (netrpia toľko hnačkami ani nadúvaním).

Hydina - zamiešajte do krmiva pre mladú hydinu v dávke cca 150 - 200 g / 1 kg krmiva. Menšej hydine je dobré granule nadrviť. Od 20 dňa života im môžete zamiešať granule do krmiva.U chovnej hydiny pomáha doplniť dôležité živiny pre reprodukciu, znášku a liahnutia a životaschopnosť vyliahnutej hydiny. 

Ryby - vložte do vnadiaceho sáčku malé množstvo a nechajte voľne rozpúšťať vo vode (pachová stopa), prípadne môžete použiť ako príkrm pre chovné ryby a plôdik . 

A iste nájdete sami mnoho ďalších spôsobov, ako ho využiť pre čo najlepšie kŕmenie Vašich zvierat.

Napísať názor

Mliečne granule -pelety pre mláďatá a dojčiace matky 1kg,3kg,5kg

Mliečne granule -pelety pre mláďatá a dojčiace matky 1kg,3kg,5kg

Mliečne pelety (granule) vhodné pre mláďatá všetkých druhov zvierat do odstavenia, tesne po odstavení a pre dojčiace matky, s vysokým obsahom vitamínov a minerálov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (12)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop