Kategórie

Navštívené produkty

Berkel Futter Chinchilla Gold+sušená zelenina 1kg, 3kg, 5kg

Berkel Futter Chinchilla+sušená zelenina rozvažované kompletné krmivo pre činčily

Viac detailov

2,98 €

1 kg

  • 1 kg
  • 3 kg
  • 5 kg

Zloženie krmiva : 70% Berkel Futter Chinchilla pelety/granule , 10% sušená mrkva, 8% kukuričné vločky, 8% sušená cvikla, 4% hrachové vločky

Berkel Futter Chinchilla pelety/granuleje kvalitné nemecké granulované krmivo pre juhoamerické činčily s pridanými bylinami. Krmivo je bohaté na prírodný beta karotén ktorý podporuje zdravý rast, má vysoký obsah biotínu pre jemnú srsť, vysoký obsah vlákniny, optimálne zloženie živín, optimálne podporuje trávenie a preventívne pôsobí proti tukovej degenerácii. Krmivo je vyrobené z najlepších prírodných surovín, šetrne spracované, granulované a je špeciálne prispôsobené potrebám činčíl . Podporuje ich zdravý rast a dlhý kvalitný život .

Zloženie peliet Berkel Futter Chinchilla : lucernová múčka,pšeničné otruby,sladový kvet,jačmeň,ovsené otruby,extrahovaný sójový šrot, melasa, melasa z cukrovej repy, ľan,lignocelulóza, sladový kvet / droždie - 60/40uhličitan vápenatý ,CaCO3,DL-metionín zmes bylín 

Akostné znaky: 17,7% dusíkaté látky,16,5% vláknina,9,5% popol,3% tuk,1,0% vápnik,0,7% fosfor,0,2% sodík, Doplnkové látky / kg: 30.000 IU Vitamín A (E672)2.000 IU Vitamín D3 (E671)250 mg Vitamín C105 mg Vitamín E15 mg Meď (E4)100 mg Zinok (E6)67 mg Mangán64 mg Železo (E1)0,7 mg Cobalt0,2 mg Jód (E5)0,3 mg Selén

Výrobca : Berkel Mischfutter, Coesfelf, Nemecko

sušená mrkva : mrkva je jedným z najlepších zdrojov beta-karoténu, ktorý sa v organizme zvierat mení na vitamín A. Mrkva obsahuje vitamíny B, C, E, H, kyseliny listovú, pantoténovú, kremičitú , draslík, sodík, vápnik, horčík, fosfor, síra, mangán, železo, selén, meď a zinok. Zároveň obsahuje aj sacharid falkarinol ktorý zvyšuje odolnosť organizmu, pomáha pri zápchach, posilňuje , cievy a podporuje vývoj a rast. Tiež podporuje rast srsti a zlepšuje kvalitu kože, zastavuje proces starnutia zvierat, zlepšuje videnie a krvný obeh.

hrachové vločky : obsahujú dôležité minerálne látky a aminokyseliny, okrem iného lysín. Obsiahnuté škroby sú vďaka rozmačkaniu hrášku porušené, a tým sú ľahko stráviteľné.  Hrachové vločky sú dobrým zdrojom vitamínu B1, B2,B3, B6,A, E, K, biotín, kyselina pantoténová a kyseliny listovej, látok potrebných pre správnu funkciu srdca a nervovej sústavy. 

Kukuričné vločky majú vysoký obsah vitamínov skupiny B a to najmä  tiamín B1B2, biotín B3, kyseliny pantoténovej B5B6, kyselina listová B9Cprovitamín A (karotén) a vitamín E, minerálnych látky fosfordraslíkvápnik a horčík, stopové prvky mangánmeď, nikel, molybdénjódselén a nechýba ani železo a  zinok. Okrem týchto veľmi dôležitých látok pre zdravý organizmus Vášho zvieratka obsahuje aj saponíny, flavóny a allantoín. Kukuričné ​​vločky sú upravené za pomoci extrúzie pri vysokom tlaku a teplote (hydrotermicky). Oproti kukuričnéj ​​krupici sa využíva celé zrno kukurice. Extrúzia zlepšuje stráviteľnosť štiepením horšie stráviteľných škrobov. Kukuričné ​​vločky majú nízky obsah bielkovín, vyšší obsah tuku a polysacharidov.

 

cvikla (červená repa) patrí medzi zeleninu známu najmä pre svoje očistné a preventívne účinky na organizmus a je extra výživovo hodnotná pre Vaše domáce zvieratko . Nutričná hodnota v 100 g – cvikla (červená repa) : KJ– 172,2 Kcal– 41  Bielkoviny– 2,1 g  Sacharidy– 9,2 g. Cvikla obsahuje v 100g : Vláknina– 3,2 g  Tuk – 0,1 Voda – 84 g, Želzo 0,95 mg, Vápnik 17,5 mg, Horčík 25 mg, Fosfor : 44 mg, Draslík 310 mg, Selén 0,09 mg,, Zinok ,55 mg, Meď 0,2 mg, Omega 3 kyseliny 7 mg , Omega 6 kyseliny 62 mg, Sodík 85 mg, Mangán 0,38 mg, Vitamín A 39 mg, Vitamín B3 0,4 mg, Vitamín B6 0,2 mg, Vitamín C 5,2 mg, Vitamín K 0,4 mg, Betakorotén 23 mg, Kyselina Listová 120 mg, Kyselina pantoténová 0,4 mg.Cvikla (červená repa) je všeobecne bohatá na vitamíny, minerály i stopové prvky a z tohto hľadiska je veľmi významnou plodinou na udržanie celkového zdravia Vášho zvieratka. Podporuje imunitný systém a látkovú výmenu, napr. pri tvorbe ekzémov, pri ochorení obličiek, alebo u kardiovaskulárnych problémov.Má pozitívny vplyv na celkovú regeneráciu a posilnenie organizmu. Podporuje tvorbu krvi a rast nových tkanív, preto je vhodné ju pridávať najmä po operáciách a úrazoch. Pre svoj obsah betanínu je doporučovaná ako preventívny prostriedok proti tvorbe karcinómu, zefektívňuje jeho liečenie a poskytuje celkovú imunitnú ochranu.  

Kŕmna dávka : 20-30 g denne ( 2-3 polievkové lyžice denne podľa veľkosti činčilky)

 

Napísať názor

Berkel Futter Chinchilla Gold+sušená zelenina 1kg, 3kg, 5kg

Berkel Futter Chinchilla Gold+sušená zelenina 1kg, 3kg, 5kg

Berkel Futter Chinchilla+sušená zelenina rozvažované kompletné krmivo pre činčily

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop