Kategórie

Navštívené produkty

Beaphar CARE+ Krmivo škrečky 250 g Zväčšiť

Beaphar CARE+ Krmivo škrečky 250 g

245-18423

Kompletné superprémiové krmivo pre škrečky.

Viac detailov

4,59 €

0.26 kg

Care+ Hamster je veľmi chutné superprémiové krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, teda každá peleta má rovnaké zloženie (všetko v jednom). Vďaka tomu máte istotu, že Váš škrečok má všetko čo potrebuje, pretože je eliminovaná možnosť vyberania si len častí potravy.

Kŕmny návod: Pretože je krmivo veľmi chutné, Váš škrečok ho bude naozaj milovať. Napriek tomu je nutné prechádzať na nové krmivo postupne. Preto v prvých dňoch zmiešajte Care+ so starým krmivom a dávku postupne zvyšujte, až kým úplne prejdete na nové krmivo. Najlepší čas na kŕmenie je večer, keď vstáva, čo zodpovedá jeho prirodzenému správaniu sa. Odporúčaná dávka pre jedného škrečka je 5-7g na deň. Zaistite prístup k čerstvej pitnej vode.

Zloženie: obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, semená, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, minerálne látky, riasy.

Akostné znaky: proteíny 21%, vlhkosť 9,9%, tuky 5,3%, hrubé popoloviny 5,3%, vláknina 10%, vápnik 0,8%, horčík 0,22%, sodík 0,23%, draslík 0,10%, fosfor 0,61%, vitamín A 14200 m.j./ kg, vitamín D3 2000 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 67,5 mg / kg, mannan oligo sacharidy (MOS) 89 mg / kg, fructo oligo sacharidy (FOS) 63 mg / kg, Yucca Shidigera 2 g / kg, Echinacea 0,5 g / kg, Spirulina 0,1 g / kg.

Hmotnosť0,25kg
Typ krmivaGranuly
Druh hlodavcaŠkrečok

Napísať názor

Beaphar CARE+ Krmivo škrečky 250 g

Beaphar CARE+ Krmivo škrečky 250 g

Kompletné superprémiové krmivo pre škrečky.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop