Kategórie

Navštívené produkty

Beaphar CARE+ Činčila 1,5 kg

245-18405

Kompletné superprémiové krmivo pre činčily Beaphar CARE+

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

18,99 €

1.6 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre činčily Beaphar CARE+ .

Care + Chinchilla je veľmi chutné super prémiové krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, teda každá peleta má rovnaké zloženie (všetko v jednom). Vďaka tomu máte istotu, že Vaša činčila má všetko čo potrebuje, pretože je eliminovaná možnosť vyberania častí potravy.

 

Kŕmny návod: Pretože je krmivo veľmi chutné, Vaša činčila ho bude naozaj milovať. Napriek tomu je nutné prechádzať na nové krmivo postupne. Preto v prvých dňoch zmiešajte Care + so starým krmivom, dávku postupne zvyšujte, až úplne prejdete na nové krmivo. Odporúčaná dávka pre jednu činčilu je 25-30 g na deň. Činčila potrebuje mať neobmedzený prístup k čerstvému ​​senu. Zaistite prístup k čerstvej pitnej vode.

 

Zloženie: obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, extrakt z rastlinných proteínov, semená, minerálne látky, kvasnice, zelenina, Yucca shidigera, riasy (min. 0.01% Spirulina).

 

Akostné znaky: proteíny 20%, vlhkosť 9.5%, hrubé popoloviny 5,7%, vláknina 20,1%, vápnik 0,79%, horčík 0,2%, sodík 0,2%, draslík 0,10%, fosfor 0 , 57%, metionín 1 g / kg, vitamín A 20500 mj / kg, vitamín D3 1740 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 67.5 mg / kg, meď (ako síran meďnatý) 15.7 mg / kg.

Napísať názor

Beaphar CARE+ Činčila 1,5 kg

Beaphar CARE+ Činčila 1,5 kg

Kompletné superprémiové krmivo pre činčily Beaphar CARE+

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop