Kategórie

Navštívené produkty

Apetit BOTANICA Green Food 70g

0045

Zdravé doplnkové krmivo pre zakrslé králiky,morčatá, činčily a ostatné hlodavce

Viac detailov

1,89 €

0.8 kg

Botanicu pridávajte k hlavnému krmivu ako doplnkové krmivo. Dávkujte podľa potreby jednotlivých zvierat, ich zdravotnému stavu a kondície. Botanica by nemala tvoriť viac ako 25% dennej kŕmnej dávky. Zaistite Vášmu zvieratku stály prístup k čerstvej pitnej vode. Skladujte v suchu a nevystavujte krmivo priamemu slnku.

Zloženie : Obilniny (mladé rastliny), sušená pšenica, sušený ovos, listy sušenej petržlenovej vňate, lucerna sušená

popis produktu a účinky :

Zdravé zelené krmivo pre hlodavce. 70g Prináša do krmív šetrne pestované, sušené a spracované tzv. Zelené superpotraviny. Zelené rastliny, z ktorých sa krmivo skladá, obsahujú množstvo vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov a ďalších prospešných látok, ktorých sa v bežnej strave často nedostáva. Doprajte svojmu miláčikovi rovnako zdravú stravu, ktorú v rámci moderných trendov doprajeme aj sami sebe.

Šetrne sušené zelené, veľmi mladé rastlinky pšenica, ovsa, petržlenu a lucerny sú plné prirodzených vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších aktívnych látok. Mladé zelené rastlinky nie sú bežne rozšírenou súčasťou krmív, ich prínos je podobný ako u zeleného jačmeňa alebo listovej zeleniny. V prirodzenej forme obsahujú kvalitné vlákninu a rad vitamínov a minerálov, z ktorých niektoré fungujú aj ako prírodné antioxidanty.

 Zelený ovos: Mladé rastlinky ovsa sú zdrojom vlákniny a sú bohaté na bielkoviny. Predovšetkým vysoký podiel provitamínu A a stopových prvkov ako bór a jód v ovse obsiahnutých sú pre zvieratá dôležité. Obsahuje mnoho esenciálnych kyselín, má upokojujúce účinky na zvieratá. Vysoký podiel vlákniny zaisťuje optimálne trávenie a pomáha udržiavať dobrý zdravotný stav. Zelená pšenica: Mladá pšenica obsahuje antioxidanty v podobe betakaroténu, vitamínov skupiny B, chlorofylu, enzýmov, minerálnych látok, stopových prvkov i aminokyselín.

 Zelená pšenica: Mladá pšenica obsahuje antioxidanty v podobe betakaroténu, vitamínov skupiny B, chlorofylu, enzýmov, minerálnych látok, stopových prvkov i aminokyselín. Zelená pšenica obsahuje viac betakaroténu ako paradajky alebo mrkva. Chlorofyl sa podieľa na zvýšenie hladiny hemoglobínu, ktorý prispieva k lepšiemu prenosu kyslíka, čo zvyšuje výdrž a odolnosť organizmu. Čistí tráviaci trakt a detoxikuje organizmus.  

Vňať-petržlen: Petržlenová vňať obsahuje vitamín C, ktorý je extrémne dôležitý pre zdravú funkciu imunitného systému, zdravú kožu a kĺby. Veľké množstvo flavonoidov obsiahnuté vo vňaťovej pertželi dovoľuje telu lepšie sa detoxikovať a efektívnejšie sa hojiť. Petržlen je fantastický zdroj kyseliny listovej. Petržlenová vňať je veľmi dôležitá pre dobrý stav zraku, slizníc, pokožky, srsti, kostí a krvi.

Zelená lucerna: Má výnimočnú výživovú hodnotu. Je vynikajúcim prírodným zdrojom množstva dôležitých živín, vitamínov a minerálov, najmä železa, draslíka, horčíka, mangánu ,. vitamínu A, C, E, D, vit. radu B a vysoko kvalitné vlákniny rovnako ako prospešných bielkovín. Vďaka tomuto zloženiu pôsobí priaznivo na celý organizmus, podporuje rast a udržanie svalovej hmoty. Vysoký obsah vitamínu D prispieva k využitiu vápnika z potravy a prispieva tak k zdraviu kostí a zubov.

Napísať názor

Apetit BOTANICA Green Food 70g

Apetit BOTANICA Green Food 70g

Zdravé doplnkové krmivo pre zakrslé králiky,morčatá, činčily a ostatné hlodavce

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop