Kategórie

Navštívené produkty

BEAPHAR CARE+ zakrslí králik 1,5 kg

Kompletné superprémiové krmivo Beaphar CARE+ pre zakrslé králiky.

 

Viac detailov

Pozor: skladom posledné kusy

12,06 €

1.6 kg

Beaphar Care+ Rabbit je veľmi chutné kompletné krmivo pre zakrslé králiky, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s chovateľmi, veterinármi a odborníkmi na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, teda každá peleta má rovnaké zloženie (všetko v jednom). Vďaka tomu máte istotu že Váš králik má všetko čo potrebuje, pretože je eliminovaná možnosť vyberania iba obľúbených častí potravy.

Kŕmny návod: pretože je krmivo veľmi chutné, Váš králiček ho bude naozaj milovať. Napriek tomu je nutné prechádzať na nové krmivo postupne. Preto v prvých dňoch zmiešajte Care + so starým krmivom, dávku postupne zvyšujte, až úplne prejdete na nové krmivo. Odporúčaná dávka pre zakrslého králika je cca 60 g, pre králiky Dutch Lop-ear cca 85 g, pre králiky Rex cca 115 g, pre králiky French Lop-ear, Flemish Giant a Belgian Hare 170-450 g, pre králiky English Giant 340- 450 g na deň. Táto dávka môže byť rozdelená na dve menšie jedlá (ráno a večer).

Zloženie: obilniny, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina, semená, kvasnice, Yucca shidigera, riasy (min. 0,01% Spirulina), minerálne látky.

Akostné znaky: hrubé proteíny 16%, vlhkosť 9,2%, oleje a tuky 3,2%, hrubé popoloviny 5,6%, vláknina 22%, vápnik 0,75%, horčík 0,3%, sodík 0, 2%, draslík 0,10%, fosfor 0,44%, metionín 1,04 g / kg, vitamín A 13100 mj / kg, vitamín D3 1450 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 87,1 mg / kg, meď 12,6 mg / kg.

Napísať názor

BEAPHAR CARE+ zakrslí králik 1,5 kg

BEAPHAR CARE+ zakrslí králik 1,5 kg

Kompletné superprémiové krmivo Beaphar CARE+ pre zakrslé králiky.

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop