Kategórie

Navštívené produkty

nové Supreme Selective Naturals GF Guinea pig - morča 1,5kg Zväčšiť

Supreme Selective Naturals GF Guinea pig - morča 1,5kg

OBC016855

Prirodzená voľba pre zdravá morčatá.

Viac detailov

9,98 €

1.6 kg

SELECTIVE NATURALS GRAIN FREE je krmivo bez obsahu obilnín s hlavným podielom voňavého a chutného sena z timotejky lúčnej, ktoré podporuje dobré zdravie morčiat. Táto veľmi chutná receptúra sleduje prirodzenú stravu morčiat a to ako obsahom nevyhnutných travín s vysokým obsahom vlákniny tak absenciou obilnín.
SELECTIVE NATURALS GRAIN FREE podporuje správnu činnosť tráviaceho ústrojenstva. Obsahuje všetky vitamíny a minerály, ktoré morčatá potrebujú pre dlhodobé dobré zdravie. V krmive nie sú žiadne umelé farbivá a pridané cukry, čo prospieva zubom morčiat. Pridanej ľanové semienko podporuje zdravú kožu a lesklú srsť zvieraťa. Selective naturals grain free pomáha celkovému vnútornému zdravie morčiat, ktoré je vidieť aj navonok na dobrej kondícii zvierat. To je dôvodom prečo Selective odporúčajú aj veterinárni lekári.

- neobsahuje obilniny, čím súznie s prirodzenou stravou morčiat
- vysoký obsah vlákniny z timotejky
- bez kukurica, pšenica, pridaných cukrov a umelých farbív
- s pridaným ľanovým semienkom pre zdravú kožu a lesklú srsť

zloženie:

Seno timotejky lúčnej, sójové struky, hrachové vločky, mletá múčka zo sójových bôbov, mletý sušený svätojánsky chlieb, hrachová múka, celé hnedé ľanové semeno, olej zo sójových bôbov, uhličitan vápenatý, hydrolyzované kvasnice, extrakt z juky. Môže obsahovať geneticky modifikovanú sóju a stopy orechov.

Analytické zložky:

Proteín 16,0%, vláknina 20,0%, obsah tuku 4,0%, obsah anorganických látok 5,0%, vápnik 0,6%, fosfor 0,5%.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 37500 mj, vitamín C 1000mg, vitamín D3 2000 mj, síran železnatý monohydrát 50mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5mg, síran meďnatý pentahydrát 7,5 mg, oxid manganatý 30mg, oxid zinočnatý 100mg, seleničitan sodný 0 , 25mg.

Kŕmny návod:

Priemerné dospelé morča potrebuje 40 - 50g krmiva Selective Rabbit Grain Free denne. Zároveň musí mať stále k dispozícii kvalitné seno a čistú pitnú vodu, odporúčame pridávať aj čerstvú zeleninu. Krmivo skladujte v chlade a suchu. Odporúčané kŕmne dávky sú iba orientačné a môžu sa líšiť podľa aktivity zvieraťa podľa ďalších faktorov. Dennú dávku krmiva prispôsobte aktuálnej kondícii morčaťa.

Napísať názor

Supreme Selective Naturals GF Guinea pig - morča 1,5kg

Supreme Selective Naturals GF Guinea pig - morča 1,5kg

Prirodzená voľba pre zdravá morčatá.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop