Kategórie

Navštívené produkty

Versele Laga Cavia Complete Eldeberry+Timothy- pre morčata 1,75 kg

7205-461312

100% extrudované jednozložkové krmivo pre morčatá. Pre prirodzenú zubnú starostlivosť a vyváženú črevnú mikroflóru.

Viac detailov

Pozor: skladom posledné kusy

18,99 €

1.75 kg

Kompletné krmivo pre morčatá.

Krmivo Cavia Complete zaisťuje tieto funkcie: * Dental Care (starostlivosť o chrup)

U morčiat sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Obvykle sa jedná o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislému rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cavia Complete je dosiahnuté maximálneho prežúvania, obrusu zubov a zdravé ústnej dutiny. * Fresh Vegetables (čerstvá zelenina)

Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robia z Cavia Complete krmivo pre morčatá s vysokým stupňom požívateľnosť. * Long Fibres (dlhé kúsky vlákniny)

Morčatá sú od prírody bylinožravce, ktorí potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cavia Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce. * Low Calorie (nízkokalorické)

Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Vaše morča si takto udrží ideálnu hmotnosť. * Florastimul

Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správnej rovnováhy a funkcie čriev. * Vitamín Plus (vitamíny naviac)

Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika / fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obaja tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Morčatá si nie sú schopná sama vytvárať vitamín C vo svojom tele. Pre tieto malé hlodavce je preto príjem tohto vitamínu prostredníctvom krmiva životne dôležitý. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšie oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny. * Pre Immunity (lepšia imunita)

Pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a β-karoténu, má pozitívny vplyv na celkovú obranyschopnosť a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Naviac však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. * Optimal Coat (optimálna srsť)

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách radu Complete podporujú zdravší kožu a lesklejšie srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto je dosiahnuté optimálneho pomeru omega-3 a omega-6 mastných kyselín. * Anti Hairball (proti smotkům)

Vďaka použitia špecifické prírodné vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum. * Odour Control (kontrola pachu)

Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúci z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.

  • Kŕmny návod: v závislosti na veľkosti, plemena a veku morčaťa odporúčame podávať denne 35-50 g.
  • Zloženie: vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, zelenina (10% mrkva), bielkovinové extrakty, semená (1,5% ľanové semienko), minerálne látky, výťažok z juky, extrakt z nechtíka.
  • Akostné znaky: proteíny 14%, oleje a tuky 3,0%, hrubé popoloviny 7%, vláknina 20%, vápnik 0,8%, fosfor 0,6%, vitamín A 10000 mj / kg, vitamín D3 1500 IU / kg, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg / kg, vitamín C 750 mg / kg, meď (ako síran meďnatý) 10 mg / kg. Kompletné a chutné krmivo z extrudovaných peliet pre morčatá.

Napísať názor

Versele Laga Cavia Complete Eldeberry+Timothy- pre morčata 1,75 kg

Versele Laga Cavia Complete Eldeberry+Timothy- pre morčata 1,75 kg

100% extrudované jednozložkové krmivo pre morčatá. Pre prirodzenú zubnú starostlivosť a vyváženú črevnú mikroflóru.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop